רפואה דחופה בחיפה

רפואה דחופה בחיפה

כאשר קורה מצב שבו אדם זקוק לטיפול רפואי, מרבית האנשים יתקשרו 101 ויזמינו אמבולנס מד"א, על מנת לקבל טיפול במהירות ובדחיפות. אך מרבית האנשים אינם יודעים שישנם שתי קטגוריות בעת שמזמינים אמבולנס.

אפשרות ראשונה זה על מנת להעביר חולה לבית חולים, כמו למשל אדם ששבר רגל ואינו יכול ללכת בעצמו לבית חולים, או הריון. כאשר מזמינים אמבולנס במצב כזה, יגיע אמבולנס שיסייע בהעברת החולה לבית החולים הקרוב או הרצוי.

האפשרות השנייה, הינה אמבולנס לרפואה דחופה, שהכוונה היא כפי הנשמע, רפואה שמטרתה היא אחת- הצלת חיים. התקפי לב, צורך בהחייאה, טביעה, ומקרים אחרים.

כלומר, רפואה דחופה עוסקת במתן מענה רפואי לאנשים כאשר יש צורך להשתמש בכל הכלים האפשריים כדי להציל חיים. בישראל קיים מערך רפואה דחופה מהמתקדמים בעולם, וכמו כן גם הרפואה דחופה בחיפה עובדת במלוא המרץ.

למה כדאי לחשוב פעמיים אם לחייג למד"א או לאמבולנס פרטי?

ראשית, חשוב להבהיר כי השירות של מד"א הוא טוב למדי, וכדי להציל חיים חשוב לחייג לחברה שעליה הכי סומכים, והמחיר אינו צריך להיות השיקול המוביל במצב חירום. שנית, אחד היתרונות הגדולים של אמבולנס פרטי הוא המהירות, ואין מה לעשות, הרי זה ידוע שככל שהאמבולנס יגיע מהר יותר, כך הסיכוי להציל את חייו של החולה, גבוה יותר. בנוסף לכך, הצוות שנמצא באמבולנס לרפואה דחופה יכלול חובש, רופא , פרמדיק ונהג אמבולנס, כלומר צוות מלא, שלא תמיד מגיעים באמבולנס הרגיל והמוכר, ושוב ככל שיש צוות רחב ומקצועי יותר, כך הסיכוי להציל חיים גבוה יותר.

 

רפואה דחופה בחיפה אצל יוסי אמבולנס

אצלנו בחברת "יוסי אמבולנס" שירות הרפואה דחופה בחיפה זמין עשרים וארבע שעות ביממה, ובכל ימי השבוע. יתרה מזאת כאשר מתקבלת קריאה בחיפה או בקריות, צוות האמבולנס יגיע במהירות האפשרית, ויעשה את עבודתו הכי מקצועית ונאמנה, ויהיה עם משפחת החולה בכל עת ובכל מקרה.

 

לסיכום

בעת מקרה חירום, הכי חשוב להתקשר לחברת האמבולנסים שעליה הכי סומכים, בין אם צריך רפואה דחופה בחיפה, תל אביב, ירושלים או אילת. בנוסף לכך, חשוב להישמע להוראות הצוות ולפעול לפיהן למרות הקושי הרגשי שעלול להיות בתהליך פינוי החולה לבית החולים. יתרה מזאת במידה ומתקשרים לאחר תאונת דרכים חשוב לנסות כמה שאפשר להרחיק את הפגוע מאיזור הסכנה שלא יסתכן ולא יסכן גם את חייכם.